Přiložené soubory:

khaki tričko (jpg)
černé tričko (jpg)

zpět

CéVéVéZetková trička II

Jsi vášnivý sběratel CéVéVéZetkových triček nebo se Ti naše tričko prostě líbí a chtěl by sis jím obohatit svůj šatník? Všem, kteří o tričko stojí, ho rádi zajistíme. Pro upřesnění, žádná trička jsme dopředu hotová neměli, takže nám teď v klubovně nepřekáží hory triček, kterých se chceme zbavit, proto si tričko opravdu můžete koupit jen z čisté lásky k cvvz tričku :)

Jak si můžete všimnout, došlo k lehké úpravě loga a z barevné škály zmizela limetková. Na druhou stranu si nyní můžete zvolit barvu, jaká je vám libo (khaki nebo černou). Objednávání triček bude možné prostřednictvím formuláře níže, deadline pro objednání a zaplacení je 29. listopadu. Poté teprve zadáme trička do výroby a následně rozešleme pomocí služby Zásilkovna (předpokládáme leden/únor). Při vyplňování formuláře prosím vyberte místo, kde si svou zásilku s tričkem vyzvednete. Na uvedeném odkaze je mapa všech míst, zkopírujte nám prosím celý název a adresu místa, kam vám zásilku pošleme. Informace o zásilce vám přijde na e-mail a SMS. Cena trička včetně dopravy bude 350 Kč. Bankovní účet pro zaplacení trička je: 2701755544/2010. Do zprávy pro příjemce uvádějte vaše jméno a příjmení.

Těm, kteří natočí plnohodnotné video pro CVVZ online, poskytneme tričko jako vyjádření poděkování zdarma. Nezapomeňte to uvést do poznámky.

Formulář pro objednání triček: https://forms.gle/…h12LN1bL8uk8

Fotogalerie

CéVéVéZetková trička II