Čajovna HALAHOJ

Po celou dobu CVVZ se můžete těšit na příjemné posezení nad dobrým čajem v čajovně Halahoje. Najdete ji na chodbě prvního patra.
 

Liman Sport

limansportcz

Ušetři za poštovné! Objednej přes eshop a my ti zboží přivezeme na CVVZ.

Objednávky přijímáme na eshopu LIMANSPORT až do 12. listopadu. U zboží objednaného do konce října zaručujeme dodání na akci. Stačí v objednávce zvolit osobní odběr a do poznámky napsat CVVZ.

Na nákup pro dětské organizace poskytujeme zároveň slevu 5%.


MEXIČAN a jeho kolo štěstí

Ahoj kamaráde/ko. Zvu vás do našeho stánku, který zase bude po roce k vašim službám na CVVZ. Opět vám můžeme nabídnout nejen uzlovačky, nože, korálky, náušnice a jiné maličkosti, ale také již naše tradiční kolo štěstí a soutěž, kde můžete vyhrát zboží v ceně až 350 Kč dle vlastního výběru. Informace o soutěži najdete na stánku i na letácích po budově. Těšíme se na vaši návštěvu.

Zisk z tohoto prodeje je určen z větší části na další akce naší severomoravské pobočky Sdružení přátel Jaroslava Foglara.


Nakladatelství MRAVENEC

Nabízíme celotáborové a etapové hry, hrníčky her, literaturu zabývající se tábory, víkendovkami, schůzkami a dalšími programy pro děti, mládež i dospělé.

Jestli budete chtít přivézt některé příručky nebo vybavení na CVVZ, podívejte se na www.mravenec.cz a objednejte si je v e-shopu. Vyberte „osobní odběr“ a do poznámky uveďte „Vyzvednu na CVVZ“. Ušetříte tak poštovné a budete mít jistotu, že pro vás budeme zboží mít.