Statistiky účastníků

Průměrný věk 30.1 let

Věk Četnost
22 35×
21 33×
23 32×
20 31×
18 30×
19 25×
29 24×
24 24×
26 23×
32 20×
31 18×
28 18×
30 16×
25 16×
17 14×
35 13×
27 13×
40 13×
43 12×
44 12×
45 10×
36 10×
38 10×
39
51
41
47
34
42
37
33
46
48
67
16
54
57
65
55
53
56
80
15
60
52
61
50
59
49
2
68
58
Město Četnost
České Budějovice 66×
Praha 42×
Brno 38×
Náchod 13×
Pardubice 12×
Kolín 10×
Bratislava 10×
Třebíč 10×
Ostrava
Plzeň
Litomyšl
Praha 4
Dvůr Králové
Týniště nad Orlicí
Tišnov
Jihlava
Šumperk
Praha 10
Brtnice
Praha 8
Praha 5
Komárov
Praha 9
Opatovice nad Labem
Nová Paka
Holešov
Hradec Králové
Stařeč
Modřice
Kladno
Říčany
Sentice
Němčice nad Hanou
Cvikov
Praha 6
Vrchoslavice
Rychnov nad Kněžnou
Beroun
Mimoň
Rudíkov
Chlumec nad Cidlinou
Rtyně v Podkrkonoší
Havířov
Velká Bystřice
Morašice
Ledenice
Zlín
Černá Hora
Městec Králové
Hodonín
Olomouc
Vyškov
Úpice
Brno Chrlice
Sebranice
Deblín
Nové město nad Metují
Valašské Meziříčí
Nivnice
Bohušice
Praha 2
Sobětuchy
Strakonice
Rousínov
Příbram
Český Krumlov
Vlastějovice
Poděbrady
Okříšky
Srubec
Lutín
Dobrá Voda u Č. B.
Banská Bystrica
Dolní Dubňany
Dobříš
Hovorany
Mladá Vožice
Roudnice nad Labem
Vrchlabí
Čakov
Opočnice
Červený Kostelec
Předklášteří
Žďár nad Sázavou
Litvínovice
Stříbro
Zvíkov
Ostrava-Poruba
Frýdlant nad Ostravicí
Vraňany
Nelahozeves
Želešice
Hrotovice
Dubné
Štětí
Albrechtice
Bzová
Tábor
Praha Klánovice
Česká Lípa
Malečov
Náklo
Příbram 1
Šošůvka
Velim
Lanškroun
Veselí nad Lužnicí
Kopřivnice
Kladno 2
Napajedla
Č. Budějovice
Loukov
Kozárovice
Lomnice nad Luznici
Chomutov
Veselí nad Moravou
Benešov
Kraslice
Zubří
Česká Skalice
Liberec 1
Dobřínsko
České Budějovice 5
Homole
Dymokury
Dolní Radechová
Luka nad Jihlavou
Lichnov
Louny
Strančice
Trhové Sviny
Mělník
Moravský Krumlov
Volyně
Prostiboř
Praha 7
Bojkovice
Nezamyslice u Prostějova
Polešovice
Frýdek-Místek
Praha 4 - Písnice
Vlčnov
Město Touškov
Chrudim
Pecka
Stupava
Doubravice
Bučovice
Příbram 5
Štramberk
Budišov
Ořechov
Uherský Brod
Benesov
Lázně Bělohrad
Humpolec
Puklice
Brno 43
Vidochov
Odolena Voda
Litoměřice
Klatovy
Nová Ves I
Boršov nad Vltavou
Nová ves
Brodek u Prostějova
Příseka
Zaječice
Krnov
Praha (Nové Město)
Osek
České Budějovice 1
Skuteč
Praha 3 - Žižkov
Rájec-Jestřebí
Bukovany
Dolní Loučky
Blansko
Chvojenec
Ledeč nad Sázavou
Teplice
Vrané nad Vltavou
Praha 8 - D.Chabry
Zliv
Protivin
Chotěboř
Rajhradice
Dačice
Praskačka
Mokrá- Horákov
Kojetín
Kroměříž
p. Smiřice
Praha 1
Olomouc Nedvězí
Vortová
Hostivice
Spálov
Zábrodí
Brandýs n/L - St. Boleslav
Trmice
Kvasice
Drnovice
Volary
Vamberk
Králův Dvůr
Nové Homole
Vyskytná nad Jihlavou
Nymburk
Praha 11
Bratislava-Lamač
Kdyně
Organizace Četnost
Česká tábornická unie, z.s. 75×
Pionýr, z.s. 32×
Dům dětí a mláděže 29×
Junák - český skaut, z.s. 27×
Hnutí Brontosaurus 19×
Asociace TOM 16×
ELDORÁDO, spolek dětí a mládeže 15×
Slovenský skauting 12×
Občanské sdružení KADET, z.s. - Centrum volného času Hrubínka 12×
Duha 11×
Kondor Konfederace nezávislých – dětská organizace, z. s. 11×
Halahoj
Vesmír Říčany, z.s.
ORION - Středisko volného času Němčice nad Hanou, příspěvková organizace
Kondor
Terénní Berušky z.s.
Life saving support
ZS Morava
Pionýr
Sdružení Tábornických Oddílů Mládeže
Táborový klub Hradečtí Lvi z.s.
KLUB PATHFINDER z.s.
spolek ka-mil
Kostíci
Funny, z.s.
Spolek Kokos
Sdružení přátel Jaroslava Foglara, z.s.
T. J. Sokol Všetuly
Krajské ředitelství Policie ČR JčK
RADAMBUK-Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje z.s.
T. O. Ježci
Sluníčko - Centrum pro rodinu, z.s.
Hnutí DUHA
Duha 2D
Národní pedagogický institut České republiky
sluníčko-centrum pro rodinu z.s
LT Fénix z.s.
Salesiánské středisko mládeže - dům dětí a mládeže České Budějovice
Radost-Ostrava, z.s.
TÁBOROVÝ KLUB HRADEČTÍ LVI, z. s.
DDM Týniště nad Orlicí
Sluníčko - Centrum pro rodinu, z.s
Instruktoři Brno
Enjoyteam
STROM
Český svaz chovatelů, z.s.
Rada dětí a mládeže Královéhradeckého kraje, z. s.
Funny z.s.
CVČ Hrubínka
Spolek evropských bojových umění
TOM Šlápoty Osek
Lipka
MOP Stopa Klánovice
Mateřské centrum pro mladou rodinu, z.s.
Pathfinder
Sokol - Česká obec sokolská
Středisko volného času Radovánek
Moravian Science Centre Brno, příspěvková organizace
Pionýr ,
Sluníčko -- Centrum pro rodinu, zs
SVČ, p. o.
Československý Zálesák - svaz pro pobyt v přírodě
AZIMUT
Úsmev ako dar, o.z.
Letní dětský tábor Pardubice, z.s.
Dětský tábor A JE TO
Tábory Nás Baví, z.s.
Junák
T.O.Ježci z.s.
Tábor SWŠ Příbram
Duha-Keška
Modřanská trojka
RC Sluníčko Pardubice
SVČ-Tymy
Sdružení FILIA z. s.
T.O. Ježci z.s
Skaut
Altus, z. s.
Centrum volného času Hrubínka
T.O. ježci z.s.
Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska
Základní škola a Gymnázium Vodňany
SVČ-TYMY Holešov
To-ježci
Techmania Science Center
www.EnjoyTeam.cz
VIDA! science centrum
PRESS, ANNO JČK. GNF, KKH ČRBL, Junák,
Úsmev ako dar
Keltoviny, z.s.
7 DNÍ, z. s.
Základní škola Čtverka
RADAMBUK- Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje z.s.
Spolek pro podporu dětské rekreace a zdraví
Junák - český skaut, 5. středisko Modřany, z. s.
T.O. Ježci
Jsme SPONKY-společně pro děti a rodinu, z.s.
cestovní kancelář Duhový koník s.r.o.
Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace
Jiná Seznamka
Spolek T.O.Nová Dvojka z.s.
Lipka – školské zařízení pro environmentální vzdělávání Brno, příspěvková organizace
Pionýr, z. s. - 213. PS UFO
Vesmír Říčany, z. s.
Pionýr, z. s.
Základní škola
Středisko volného času Litomyšl
Ministerstvo dopravy - BESIP
Dům dětí a mládeže Třebíč
Junák - český skaut, středisko Štětí, z. s.
Základní škola a mateřská škola Na Beránku v Praze 12
M-Centrum pro mladou rodinu,z.s.
CVČ Astra - Artušovci
školka
Česká rada dětí a mládeže
Zálesák - svaz pro pobyt v přírodě
Masarykova Univerzita
Life Saving Support, z.s.
MOP Tuláci, oddíl Poutníci
Duha Modrá Střelka
Moravian LARP, z.s.
Orel Náklo-Mezice
Centrum Jana XXIII., z.s.
www.socialniradce.cz
Čseskoslovesný zálesák svaz pro pobyt v přírodě
T.k. Průzkumník
Kotva Braník
T.S. Kostíci
T.O. Nová Dvojka, z.s.
Apalucha.club
Letní tábor Krasnice, z.s.
Orvo
Mateřské centrum Máj